#### #

Witamy!

Uwaga: Od dnia 01.03.2013 Pracownia grafiki MICHOLA została wyrejestrowana z Ewidencji Działalności Gospodarczej. Firma nie istnieje i nie świadczy usług.
Strona niniejsza zostanie zamknięta w swoim czasie.

Zajmujemy się projektowaniem grafiki użytkowej i usługami poligraficznymi dla potrzeb klientów firmowych i indywidualnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu do druku materiałów będących elementami identyfikacji wizualnej.  Projektujemy ulotki, wizytówki, plakaty, katalogi, etykiety, koperty, kalendarze... W obszarze projektowania, dzięki Internetowi, nie mamy barier terytorialnych.

Firma mieści się na pograniczu Pruszkowa i Piastowa. To informacja dla klientów, którzy zechcą odwiedzić nas osobiście. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17 a w sobotę 9 - 12.

Równolegle z komputerowym projektowaniem grafiki prowadzimy usługi z zakresu poligrafii cyfrowej. Spełniamy rolę punktu ksero dla Pruszkowa, Piastowa i okolic. Ten obszar naszej działalności nastawiony jest przede wszystkim na klientów, którzy mogą dotrzeć do nas osobiście. Możemy drukować, kopiować, laminować, skanować, tworzyć broszury. Specjalizujemy się w małych i średnich nakładach. Samodzielnie obsłużymy formaty do wielkości A3 w kolorze. Można wysłać do nas drogą elektroniczną plik do wydrukowania lub przyjść w tym celu osobiście.  Jesteśmy elastyczni, gotowi do realizacji zadań według nieszablonowych pomysłów klienta. Lubimy widzieć jak pomysł, poprzez projekt, zamienia się w gotowy produkt. Obsługujemy zamówienia małe i duże, firmowe i indywidualne.

Jesteśmy gotowi do współpracy z innym firmami o podobnym profilu. Oferujemy udział w większych projektach, które wymagają wkładu pracy więcej niż jednego wykonawcy.

Dla klientów odległych i dla wielkich nakładów korzystamy z pomocy kooperantów i firm kurierskich aby sprawnie realizować zamówienia.

Projektowanie graficznie i mała poligrafia to dziedziny często samodzielnie obsługiwane przez personel biurowy firm. Ale jeśli nie musisz, nie lubisz, nie masz czasu, mocy przerobowych, dostatecznych umiejętności, oprogramowania, nie posiadasz sprzętu lub jest on nieodpowiedni, zleć to nam a sam zajmij się tym w czym specjalizuje się Twoja firma. W ogólnym bilansie to się na pewno opłaci. 

#